Profesionální čištění zubů

pomocí Air-Flow Master Piezon ®

Zubní hygiena je součástí každodenní péče. Základní péči o zuby představuje použití běžného kartáčku na zuby a správné zubní pasty, mezizubních kartáčků a na závěr vhodné ústní vody. Navzdory této každodenní péči může vzniknout nežádoucí zubní kámen, popř. pigmentace, a to především ve špatně přístupných místech. Tyto již musí odstranit zubní lékař v ordinaci za pomoci ultrazvukového přístroje, popř. Air-Flow.

 

Naše ordinace je vybavena moderním přístrojem Air-Flow Master Piezon®, který je kombinací ultrazvukového a pískovacího zařízení. Pomáhá odstraňovat zubní kámen, plak i pigmentaci a také slouží k leštění zubů. Na základě zkušeností můžeme potvrdit, že při ošetření přístrojem Air-Flow Master Piezon ® nepocítíte bolest.

 

Ultrazvuková část
Pomáhá odstranit především nežádoucí zubní kámen. Tato část přístroje je vybavena světelným LED nástavcem s nejmodernější technologií Piezon NO PAIN pro výkonnější a zároveň šetrnější ošetření prakticky BEZ BOLESTI.

Pískovací část neboli Air-Flow
Jde o šetrnou metodu zbavení zubů nežádoucího zabarvení, pigmentace. Čistí a odstraňuje pigmentaci z mezizubního prostoru, ale čistí i hladké povrchy zubů, které nelze při běžné péči vyčistit. Po ošetření jsou zuby čisté, hladké a přirozeně bílé.

 

Tato metoda je někdy nazývána zubní peeling. Dopřejte peeling nejen své pleti, ale i svým zubům!

Ceny ošetření přístrojem Air-Flow Master Piezon ®

  • Ultrazvuk EMS - odstranění zubního kamene  1499 Kč
  • Air-Flow EMS - profesionální čištění zubů  1090 Kč
  • Ultrazvuk a Air-Flow EMS  2140 Kč

Pro objednání použijte náš online formulář
 

Průběh ošetření
Při samotném zákroku se používá speciální koncovka (tryska) a využívá se voda, vzduch a různě ochucený speciální prášek (jemný písek), který vyčistí vaše zuby bez poškození zubní skloviny.

Máme smlouvu s těmito zdravotními pojišťovnami

logo VZP
logo RBP
logo OZP
logo ZPMV
logo VOZP
logo CPZP

Najdete nás na adrese: ul. Dvouletky 1209/58, Ostrava - Hrabůvka, 700 30