Ordinační bělení zubů

pomocí BEYOND™ Polus™ Whitening Accelerator - ordinační bělení zubů

 

Nechte na Vaší tváři vyniknout Váš úžasný úsměv. Chcete-li bělejší zuby a nádherný, zářivý úsměv, pak je pro Vás nejlepším profesionálním řešením ordinační bělení zubů přístrojem BEYOND™ Polus™. Zářivý úsměv a bílé zuby můžete mít již za 60 minut!

Součástí ordinačního bělení je:

  • Konzultace
  • Fotodokumentace před bělením a po něm
  • Samotný proces bělení zubů přístrojem BEYOND™ Polus™

Cena ordinačního bělení  7999 Kč

Pro objednání použijte náš online formulář
 

Jak funguje BEYOND™ Polus™?

Ordinační bělení zubů s BEYOND™ Polus™ spočívá v řízené aplikaci speciálního zubního gelu, aktivovaného halogenovou lampou. Gel proniká pod povrch, kde chemicky rozkládá usazené pigmenty. Všechny systémy BEYOND™ Polus™ filtrují světlo, aby odstranily veškeré UV záření, a produkují chladný světelný výkon. Odpadají tedy problémy s citlivostí zubů po ošetření, které bývají spojeny s jinými bělícími systémy.

Liší se BEYOND™ Polus™ Whitening Accelerator od jiných bělicích systémů?

Systém BEYOND™ Polus™ Whitening Accelerator Polus používá 150W halogenové zdroje světla a mimoto také jedinečný LIGHTBRIDGE™, technologii přivádějící filtrované, intenzivní chladné světlo. Optická jednotka v systému Polus obsahuje 150 000 vláken, což zajišťuje intenzivní světlo a snížení tepelného záření. Polus LIGHTBRIDGE ™ má 18 vysoce intenzivních LED pro další zvýšení síly a rozšíření výstupního spektra. Výsledkem je velice silný světelný zdroj bez UV záření a bez nepříjemného tepla. Díky tomu jsou zajištěny vynikající, jednotné výsledky u každého pacienta, a to při zachování rychlé a pohodlné obsluhy.

Jak probíhá ordinační bělení v naší ordinaci?

Po odborné konzultaci s ošetřujícím lékařem a pořízení potřebné fotodokumentace (zachycení stavu před bělením) Vám na rty naneseme ochranný krém a do úst vložíme rozvěrač rtů. Dále podle vzorníku vyhodnotíme Váš aktuální odstín zubů. Poté izolujeme měkké tkáně a naneseme speciální gel. Aktivujeme bělicí lampu a začneme bělit vaše zuby, a to ve třech intervalech po 10 minutách. Ihned po vybělení jsou vaše zuby o několik odstínů bělejší! Následně zdokumentujeme výsledek bělení.

Po ordinačním bělení doporučujeme dodržovat tento postup:  doporučení po bělení zubů

Výsledek stojí za to!

Před bělením Po bělení

 

Máme smlouvu s těmito zdravotními pojišťovnami

logo VZP
logo RBP
logo OZP
logo ZPMV
logo VOZP
logo CPZP

Najdete nás na adrese: ul. Dvouletky 1209/58, Ostrava - Hrabůvka, 700 30