Komplexní nabídka stomatologických služeb

Zubní prohlídky - vstupní a preventivní

Každý nový pacient nejprve absolvuje úvodní konzultaci (cena dle aktuálního sazebníku výkonů) s pracovnicí Office Assistant, je seznámen se smlouvou o zdravotní péči a se smluvními podmínkami firmy Dentalstyl s.r.o. Poté je objednán na vstupní prohlídku a případné RTG vyšetření. Po úvodním zjištění Vašeho orálního zdraví proběhne i jeho samotné zhodnocení. Dále provedeme základní čištění chrupu a instruktáž ohledně použití některých pomůcek dentální hygieny. Na základě zjištěného stavu Vám předneseme léčebný postup/plán, včetně ekonomického rozpočtu. Zároveň dohodneme předběžný počet nutných návštěv a jejich termíny. Kvůli prevenci u stávajících pacientů v naší ordinaci vyžadujeme dodržování preventivních prohlídek minimálně 1x za rok, a to i v případě, že pacient nepociťuje žádný zubní problém. Tyto prohlídky hradí v plné výši pojišťovna! Správná ústní hygiena je zárukou zdravých zubů po celý život.

Anamnestický zdravotní dotazník

 

Estetická stomatologie

Pomocí moderních přístrojů a materiálů nám pomáhá zachovat hezké a čisté zuby. Výsledkem je krásný chrup, který Vám zvedne sebevědomí, a tím Vám pomůže získat úspěch jak v profesním, tak v soukromém životě. Provádíme ordinační bělení i profesionální čištění zubů.

 

Protetická stomatologie

Jejím cílem je nahradit co nejdokonalejšími metodami ztracené zubní tkáně, popř. celé zuby. Na základě stavu chrupu je pro pacienta vytvořen individuální návrh ošetření, včetně cenové kalkulace. Naší prioritou je kvalita, a proto spolupracujeme pouze s vybranými stomatologickými laboratořemi. Zhotovujeme:

  • Kořenové nástavby
  • Korunky (metalokeramické/celokeramické/zirkonové)
  • Můstky (metalokeramické/celokeramické/zirkonové)
  • Fasety (keramické/kompozitní)
  • Snímatelné zubní náhrady (částečné nebo celkové)
    (Deflex - nejmodernější materiál pro výrobu snímatelných náhrad bez kovových prvků)

 

Dětská stomatologie

U dětí je klíčová prevence. Zubní kaz je infekční onemocnění, které předávají rodiče svým dětem, např. olíznutím dudlíku. První návštěva dítěte u stomatologa by měla proběhnout již v prvním roce života. Děti a jejich zoubky vyžadují speciální přístup, s důrazem na citlivost a přátelskou atmosféru. Obvykle je nutné absolvovat více kratších návštěv, aby dítě přivyklo prostředí a personálu, který pečuje o jeho zuby. Při ošetření dětských a mladistvých pacientů (až do dovršení jejich plnoletosti) vždy vyžadujeme doprovod rodičů, popř. zákonných zástupců.

 

Záchovná stomatologie a endodoncie

Zubní kaz je nejrozšířenějším infekčním onemocněním lidí. Postihuje tvrdé zubní tkáně a v ČR jím trpí přes 90 % obyvatelstva. Tomuto onemocnění lze předcházet správným a pravidelným čištěním zubů. Zubní kazy ošetřujeme vysoce kvalitními bílými výplněmi z fotokompozitu, popř. výplněmi z kapslového amalgámu. Pokud se zubní kaz včas neošetří, poškodí zubní dřeň a bakterie proniknou ke kořenu zubu, což vede ke vzniku infekce v kořenovém kanálku, známé jako zánět nervu. V tomto případě je nutné endodontické ošetření.
Endodontické ošetření zahrnuje především čištění, dezinfekci a zaplňování kořenových kanálků. Ošetření kořenových kanálků provádíme modernějšími technologiemi, přičemž dbáme na maximální přesnost zaplnění kanálků.
 


Parodontologie

Zabývá se léčbou parodontu, tzn. závěsného aparátu zubu. Veliký vliv na parodont má opět kvalita ústní hygieny. V případě špatné ústní hygieny dochází k přemnožování mikroorganismů v dutině ústní, které poté způsobují onemocnění parodontu, tzv. parodontózu nebo zánět dásní..

 

Prodej dentálních pomůcek - hygiena

V naší ordinaci můžete zakoupit dentální pomůcky a prostředky za zvýhodněné ceny, např. ústní vody, zubní pasty, zubní kartáčky. 

 

Bezbolestné ošetření

Pro pohodlí pacienta nabízíme bezbolestné ošetření. Podle požadavku pacienta provádíme zákroky v lokálním znecitlivění. Samotná aplikace anestezie je rychlá a šetrná a pacient ji mnohdy ani nezaznamená

 

Akutní ošetření v naší ordinaci

Akutní ošetření poskytujeme v ordinační době a je nutné se předem dohodnout na telefonním čísle +420 728 233 433. Mimo ordinační dobu akutní ošetření neposkytujeme. 

Pohotovostní služba je zabezpečena v areálu Městské nemocnice Ostrava, ul. Varenská 5, Moravská Ostrava. Ordinační doba je v pracovní dny od 18:00 do 06:00 hod., v nepracovní dny je ordinační doba nepřetržitá.

Máme smlouvu s těmito zdravotními pojišťovnami

logo VZP
logo RBP
logo OZP
logo ZPMV
logo VOZP
logo CPZP

Najdete nás na adrese: ul. Dvouletky 1209/58, Ostrava - Hrabůvka, 700 30